Ana sayfa

Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shanghai Juyi Elektronik Teknoloji Geliştirme Co, Ltd 2010 yılında kurulan, araştırma, geliştirme, üretim ve fırçasız motor kontrol ürünlerinin satışı konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Merkezi ve araştırma ve geliştirme üssü uluslararası ekonomi, finans, ticaret, nakliye ve teknoloji yenilik Merkezi - Şangay'da kurulmuştur.

Şirket güçlü teknik ve Ar-Ge gücüne sahiptir. Birçok askeri projede yer almaktadır ve pek çok yerli büyük ölçekli işletme ve hükümet departmanı ile derin bir işbirliğine sahiptir.


JUYI Tech, kuruluşundan itibaren her zaman çevre koruma ve enerjinin korunumu ilkesine bağlı kalmıştır ve dürüstlük ve doğruluk iş prensiplerini oluşturmuş, sektörde seçkinleri bir araya getirmiş, ileri elektronik teknolojisi, yönetim yöntemleri ve kurumsal deneyimi yurtiçi ve yurtdışında birleştirmiştir Yerli firmaların fiili şartları ile işletmelere kapsamlı hizmetler sunmak.

Bu çözüm, şirketlerin daha ileri ürün teknolojileri ve üretim yetenekleri kazanmalarına yardımcı olacak, böylece işletmeler zorlu pazar rekabetinde rekabet gücünü koruyacak ve şirketin hızlı ve istikrarlı bir şekilde gelişmesini sağlayacaktır.


Şirket, yetenekli bir yetenek yapısına sahip, birçok teknik omurgaya sahip ve birden fazla yüksek lisans derecesine sahip, lisans seviyesindeki yüksek seviyeli teknik unvanlara sahip. İş gereksinimlerine gerçekten uygun akıllı ve enerji tasarruflu elektromekanik otomasyon ürünleri geliştirmek için şirket, müşterilere daha fazlasını sağlamak üzere JY serisinin benzersiz DC fırçasız kontrol IC'sini özelleştirmek için bir yabancı kontrol yongası üreticisi ile işbirliğine girdi. esneklik, zeka ve istikrar. Daha uygun maliyetli bir fırçasız motor kontrol çözümü.

En iyi ürün, en iyi hizmet ve en iyi itibar ile, JUYI Tech ürünleri otomobil , tekstil, ambalaj, baskı, lazer, gıda, ağaç işleri, giyim, plastik, tarım makineleri, bahçeler, tıbbi, deneysel, robotik, askeri uygulamalarda uygulanmıştır. ve diğer mekanik ekipmanlar. ve mükemmel sonuçlar elde ettiler, birçok büyük ölçekli işletmenin destek hizmetlerini tamamladılar ve gelecekte en güvenilir uzun vadeli ortağınız olmaya hazırız!

Bizimle iletişime geçin:

Shanghai Juyi Elektronik Teknoloji Geliştirme Co, LTD

1, şerit 1199, yunping yolu, jiading bölgesi, shanghai, çin

www.bldcmotor-driver.com

Tel: + 86-189-94777701

E-posta: sales@juyi.tech


Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Juyi

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 40% - 50%